× Praca Ełk

Przekształcenie Użytkowania Wieczystego we Własność

3 tygodni 4 dni temu #4863 przez Andrzej441
Napisał(a) nowy post
Zgodnie z nawą Ustawą z dnia 6 grudnia 2018 r. o zmianie ustawy o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych przeznaczonych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów. Z dniem 1.01.2019r zostaje zlikwidowane takie pojęcie jak użytkowanie wieczyste. Wszyscy posiadający grunty w tak zwanym użytkowaniu wieczystym stają się z mocy prawa od razu właścicielami tych gruntów. Co się z tym wiąże, jakie czekają nas formalności, ile będzie nas kosztowało, jakie są bonifikaty opłaty przekształceniowej, jakie mamy z tego korzyści, co ze spółdzielniami mieszkaniowymi, garażami, o tym wszystkim napisałem tutaj:
Przekształcenie użytkowania wieczystego na własność 2019
3 tygodni 4 dni temu #4865 przez DEZERTER
Odpowiedział(a):
Andrzeju, pod koniec tamtego roku kupilem budynek po mleczarni ktory stoi na gruncie dzierżawionym. Jakoś jeszcze nikt mnie nie uwłaszczył z tego powodu. Nie wiem co dalej bedzie,

zastanawiam sie czy przypadkiem gafy zycia nie popelnilem
Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

• 03 Jan 2019

Mostly Cloudy -2°C -4°C

• 04 Jan 2019

Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.