Ełckie Forum Dyskusyjne

uslugi elektryczne elk

× Praca Ełk

Firma Adamiec w Ełku

5 lata 10 miesiąc temu #2062 przez polo
kiedyś tam jeździłem , teraz nie jeżdżę, odradzili mi znajomi. Ostatnio mój sąsiad woził do Białegostoku. Jak na razie jest zadowolony. Wspominał o jego znajomym który pracował na Krzemowej 18 i mówił że wsadzali łożyska chińskie i dlatego tak lecą. Wiadomo tańsze są a kasę biorą jak za dobre.
3 lata 4 miesiąc temu #3266 przez stywyry
ja polecam Amper Sulima Zenon. Pan naprawiał mi rozrusznik i alternator. Jestem bardzo zadowolony z naprawy. Polecam bardzo
3 lata 1 miesiąc temu #3551 przez Kola
Przez pomyłkę trafiłem do warsztatu "U Sołtysa" na Krzemowej 10- UWAGA !!!! totalny brak podstawowej wiedzy i umiejętności, klient się z choinki urwał !!!! dopiero u Adamca usunęli usterkę, którą okazała się kostka stacyjki a nie rozrusznik, do tego miła obsługa, kierownik z naprawdę dużą wiedzą, czysty warsztat, i normalne ceny. Osobiście gorąco polecam
2 lata 5 miesiąc temu - 2 lata 5 miesiąc temu #4137 przez szymon
Ja właśnie zamówiłem alternator regenerowany w firmie Adamiec. Czekam na przesyłkę.
Będę miał okazję napisać opinię :)

ja tu tylko sprzątam :p
1 rok 9 miesiąc temu #4442 przez szymon

ni3 napisał: tak?, no to gdzie? jak nie tam ;) w suwałkach?

Firma Adamiec zmieniła swoją lokalizacje, przeniosła sie troszke bliżej torów kolejowych.
Ale na jej miejscu powstał zakład w którym też zregenerujesz alternator i rozrusznik.
Polecam to miejsce, nie mkusisz jechac do Suwałk :)

Wracając do mojego tematu z firmą Adamiec.

Otrzymałem przesyłke, w której znajdował sie alternator od skory felicji a ja zamawiałem do VW passata.
pomyłke tłumaczono zamieszaniem. Polecono mi odesłać ten alternator na mój koszt!

Alternator oddałem im przy okazji mojego pobytu w Polsce, poł roku po zakupie. Kase oddali ale ile było nerwów kiedy otworzyłem paczke i ile czasu miałem w plecy, tego nikt nie zrekompensuje.

ja tu tylko sprzątam :p
3 miesiąc 1 tydzień temu #4715 przez Łukasz
Także miałem ta nieprzyjemności regeneracji u nich alternatora. Byl to największy błąd. Nigdy tam nie wróce. Buractwo i kretactwo
Słonecznie

18°C

Ełk

Słonecznie

Wilgotność: 56%

Wiatr: 17.70 km/h

• 24 May 2018

Mostly Sunny 23°C 11°C

• 25 May 2018

Scattered Thunderstorms 23°C 13°C

Wiadomości Ełk Wydarzenia Ełk

Miasto Ełk

Zamknij

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.

Loguj przez FACEBOOK