Ełckie Forum Dyskusyjne

uslugi elektryczne elk

× Zdrowie i uroda Ełk

Gabinet stomatologiczny: DENTIMA EŁK

2 lata 3 miesiąc temu #4449 przez 8425
Odpowiedział(a):
I co tu teraz myśleć

...
2 lata 3 miesiąc temu #4450 przez szymon
Odpowiedział(a):
no to współczuje Wam.

Ja tam nigdy nie byłem to nie wiem.
Ale znam realia kapitalizmu i wiem czym kieruje się w dzisiejszych realiach firma - MAKSYMALIZACJĄ ZYSKÓW.

być może te dziewczyny mają tak skonstruowane umowy o prace, że za czas w którym nie mają pacjentów nie mają wynagrodzenia (bo pracują na akord)
wówczas tym dziewczynom zależy aby mieć cały czas coś do robienia.

Wówczas mogą kłamać i plombować zdrowe zęby byleby tylko mieć co robić, żeby nie mieć przestojów w pracy, za które nikt im nie zapłaci.

ja tu tylko sprzątam :p
3 tygodni 1 dzień temu #4817 przez Anonim
Odpowiedział(a):
Bardzo miła obsługa i doktor Antoni, który jest młody, bardzo dobrze i profesjonalnie wykonuje swoją pracę. Panie asystentki zadbane, miłe, uśmiechnięte i również profesjonalne. Znam niby "fachowych" dentystów gdzie liczą na to ze skasują za plombę albo kanałówkę i wg nich najlepiej usunąć zdrowe 8- bo przecież po co mają leczyć... Ceny w Dentimie podane na internecie oraz cennik wisi przed gabinetem, zgodnie z cennikiem pobierane są opłaty. Polecam Dentima Ełk. !!!!
3 tygodni 1 dzień temu #4818 przez Anonim
Odpowiedział(a):
Nigdzie nie dostałam paragonu za wizytę prywatna a byłam u 4 innych dentystów. Pierwszy raz otrzymałam paragon w Dentimie... wiec może nie wymagajcie od gabinetu cudotwórstwa i nowych zdrowych zębów !!!
Pochmurno

-2°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 100%

Wiatr: 12.87 km/h

• 17 Dec 2018

Pochmurno -1°C -2°C

• 18 Dec 2018

Mostly Cloudy -1°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.

Loguj przez FACEBOOK