× Zdrowie i uroda Ełk

Suplementy diety w Biedronce?

2 lata 10 miesiąc temu #4409 przez lucas33
Napisał(a) nowy post
Czołem! Kupuje ktoś może w Biedrze? Ostatnio moją uwagę przykuły jakieś dziwne suplementy diety przy kasie. Kojarzy ktoś co to w ogóle jest? Jakiej to firmy i czy generalnie bezpiecznie jest coś takiego ze sklepu spożywczego kupować, czy jednak lepiej w aptece? Widziałem coś na opalanie, to akurat by mi się przydałob bo jadę nad Bałtyk.
2 lata 10 miesiąc temu #4412 przez w Biedronce?
Odpowiedział(a):
to byles i nie patrzyles, kto to produkuje, skład tego czegos?
radze Ci nie bierz tego gówna, żyj zdrowo, bez chemii
2 lata 10 miesiąc temu #4476 przez kierny
Odpowiedział(a):
juz mu od tych kookosow mozg wyjadlo i nie potrafi nic odpisac :blink:
2 tygodni 54 minut temu #4941 przez magdalena_mazur
Odpowiedział(a):
Coraz częściej pojawiają się w supermarketach takie produkty. Nawet u mnie w e-markecie pojawiły sie https://www.bdsklep.pl/zdrowa-zywnosc/naturalne-suplementy-diety?reklama=nasze-kategorie&miejsce=blok4_href_suplementy-diety Ciekawa jestem jak wygląda jakość tych produktów, skoro już powszechnie wiadomo że dla każdego marketu te same produkty są inaczej przygotowywane
1 tydzień 6 dni temu #4942 przez antyBOT
Odpowiedział(a):
Magda, po hooooj ten link wkleilas? do tego goooowna nieprzebadanego ktore propagujesz powinnas dostac conajmniej zawiasy!!!
Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

• 03 Jan 2019

Mostly Cloudy -2°C -4°C

• 04 Jan 2019

Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Oferty pracy Ełk                  Forum o Norwegii             Oferty pracy w Norwegii

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Ełckie forum dyskusyjne