× Informacje Ełk

Ełk deficyt rzędu około 25 mln zł

6 miesiąc 1 tydzień temu #4824 przez Ełk deficyt rzędu około 25 mln zł
Napisał(a) nowy post
Planowany deficyt rzędu około 25 mln zł miasto planuje sfinansować emitując obligacje. Czy miasto ma zamiar sprzedać spółki miejskie za ścieki płacimy najdrożej w kraju czy to samo będzie z wodą i śmieciami
6 miesiąc 1 tydzień temu #4825 przez Anonim
Odpowiedział(a):
To jak wyemitują te obligacje to będzie można je nabyć ? np. ja chciałbym kupić , jako inwestycja.
6 miesiąc 1 tydzień temu #4826 przez ja
Odpowiedział(a):
miasto-gazeta.pl/dobry-car-zly-urzednik/
Cytat przed wyborami : :Jeszcze dobitniej ustosunkował się prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz — Drogi Ireneusz Dzienisiewicz miasto Ełk nie planuje prywatyzowania żadnych spółek. Twoje słowa „miasto planuje prywatyzować miejskie spółki” są nieprawdziwe. Otrzymałeś w tym zakresie informację. Filozofie skarbnika miasta, które opowiadał radnym, nie były konsultowane z prezydentem, czyli ze mną. Ukróciłem je szybko i czytelnie. Żadne spółki miejskie nie są rozważane do prywatyzacji. Ale na pewno warto rozważyć czy niektóre instytucje miejskie nie powinny stać się spółkami miejskimi: MOSiR, czy PNT — tak jak jest to w innych miastach. Rozumiem, że czas kampanii wyborczej jest czasem festiwalu przedziwnych obietnic i siania niepokojów. Tylko w jakim celu? By zdobyć popularność? Poklask? By dokopać? Proponuję, by zachowywać się godnie, by po zakończeniu wyborów umieć spojrzeć sobie w twarz."Znowu nastroje zostały uspokojone, a czujność ełczan uśpiona.
6 miesiąc 1 tydzień temu - 6 miesiąc 1 tydzień temu #4827 przez Anonim
Odpowiedział(a):
Pamiętam tę wypowiedź Tomka Andrukiewicza.
Można przeczytać, na profilu Ireneusz Dzienisiewicza

Załączniki:
5 miesiąc 3 tygodni temu #4832 przez ja
Odpowiedział(a):
Jak wynika z danych Wieloletniej Prognozy Finansowej, nasze miasto osiągnie w 2019 roku dług na kwotę prawie 92 milionów złotych. To bardzo szybki wzrost zadłużenia w stosunku do lat poprzednich.

Jeszcze pod koniec 2017 roku dług Ełku wynosił wg danych z resortu finansów 54 350 000 zł, pod koniec 2018 roku 70 850 000 zł. Natomiast w obecnej WPF widnieje już kwota 91 850 000 zł. O wzroście długu i zaciągnięciu kolejnych zobowiązań na kwotę dodatkowych 26 milionów złotych radni dowiedzieli się już po wyborach samorządowych.
5 miesiąc 2 tygodni temu #4833 przez Anonim
Odpowiedział(a):
Lada chwila miasto Elk siegnie po pieniadze z oplat parkingowych i parkomatow zainstalowanych w miescie.
5 miesiąc 2 tygodni temu #4848 przez Anonim
Odpowiedział(a):
Proszę
Zerknąć tutaj
Załączniki:
Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Oferty pracy Ełk                  Forum o Norwegii             Oferty pracy w Norwegii

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Ełckie forum dyskusyjne