Ełckie Forum Dyskusyjne

uslugi elektryczne elk

× Informacje Ełk

Gdzie jest temat o Ełckim biskupie, caritas i aferze sexualnej w ełckim kościele?

1 miesiąc 1 tydzień temu #4767 przez Ciekawy
Napisał(a) nowy post
Kiedyś czytałem tutaj o Dariuszu Kruszewskim z ełckiego caritas który to niby dopuścił się różnych obelżywych czynów, było też o ełckim biskupie mazurze i były też materiały ze strony zbigniewa stonogi który to tę aferę ujawnił.
Nigdzie nie mogę znaleźć tych informacji a jestem pewien że to tutaj je czytałem jakiś czas temu.
1 miesiąc 1 tydzień temu #4769 przez GoogleBOT
Odpowiedział(a):
No może tutaj na portalu macki biskupa dosięgły dziennikarza i treści usunięto. Ale jest na youtube o księdzu Kruszewskim, Ełckim Caritas i aferze seksskandalu w ełku.

1 miesiąc 1 tydzień temu #4770 przez Pan
Odpowiedział(a):
nie możesz znaleźć bo szukasz niewłaściwej osoby. Ten klecha nie nazywa się Kruszewski tylko DARIUSZ KRUCZYŃSKI
a tu jego morda otyta

Załączniki:
1 miesiąc 1 tydzień temu - 1 miesiąc 1 tydzień temu #4771 przez Anonim
Odpowiedział(a):
Temat faktycznie był, ale pod groźbami został usunięty.
Temat był dokładnie opisany na stronie www.zbigniewstonoga.eu/dariusz-kruczynsk...la-prawda-patologie/ - ale tej strony już nie ma.
Widocznie macki klechów są baaaardzo długie.
1 miesiąc 1 tydzień temu #4772 przez Anonim
Odpowiedział(a):
na szczęście nie tak długie by zupełnie wymazać sprawę z internetu bo gazeta współczesna dość jasno to opisuje

www.wspolczesna.pl/wiadomosci/elk/a/seks...swieckiego,11420939/
Pochmurno

18°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 74%

Wiatr: 35.40 km/h

• 22 Sep 2018

Rain 19°C 10°C

• 23 Sep 2018

Mostly Cloudy 16°C 9°C

Wiadomości Ełk Wydarzenia Ełk

Miasto Ełk

Zamknij

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.

Loguj przez FACEBOOK