Ełckie Forum Dyskusyjne

uslugi elektryczne elk

× Informacje Ełk

Anty-islamska manifestaca ON-R w Ełku

1 rok 5 miesiąc temu #4568 przez HP
Napisał(a) nowy post
"GORZE NAM SIĘ STAŁO !" *
[ Wypowiedź na anty-islamskiej manifestacji ON-R w Ełku, 7 stycznia A.D. 2017. ]
Niespełna 2 tygodnie temu po kierowcy w Berlinie, 31 XII A.D. 2016 na ulicach Ełku ginie kolejny Polak zamordowany przez muzułmanów.
Znowu motywowanych religijnie.
Doszło do zamieszek, które ci, którzy odpowiadają za osiedlanie islamistów w Polsce (bez mandatu społecznego i za plecami Narodu) próbują przedstawić w dobrze nam znanej stylistyce, jako "rasistowską" rozrubę wywołaną przez "warchołów i chuliganów z Radomia i Ursusa" - tym razem w Ełku.
/W tym miejscu zwracam uwagę, że w protestach ełckich brali udział m.in. miejscowi Cyganie wyznania chrześcijańskiego./
Ponieważ rozruchy były uzasadnione i zrozumiałe, a częściowo (na co są dowody) sprowokowane - nie potępiamy ich.
Wzywamy natomiast rząd Pani premier Beaty Szydło i kanclerza Jarosława Kaczyńskiego, do definitywnego zablokowania osiedlania w Polsce muzułmanów - za co odpowiadają rządy 'PO' dzisiejszej /totalnej/ opozycji i patologiczne samorządy, nie wyłączając tych z Ełku.
Apel o spokój prezydenta m. współodpowiedzialnego za zaistniały stan rzeczy Ełczanie zignorowali, a rzecznik prasowy wojewódzkiego komendanta policji sprostował jego żałosne kłamstwa dotyczące rzekomych zasług w zapewnieniu bezpieczeństwa w mieście. Wszyscy dostrzegli w tym przykład zupełnego dna moralnego Andrukiewicza, próbującego pijarowsko 'zbijać kapitał polityczny' na ludzkiej tragedii przez ogólnopolskie media.
Zapytujemy więc publicznie Andrukiewicza, który funduje w Ełku dziwaczną, schizofreniczną, chrześcijańsko-komunistyczno-islamską hybrydę 'multi-kulti';
-> Ilu muzułmanów osiedliło się w Ełku w ciągu 10 lat jego - pożal się Boże - prezydentury ?
Oraz wzywamy do określenia się;
-> Jakie będzie jego stanowisko i towarzyszy z jego 'sitwy' z t.zw. "Dobra Wspólnego (obnoszących się wyborczym poparciem hierarchii lokalnego Kościoła) w sprawie budowy meczetu w Ełku, gdy o to wystąpią ełccy islamiści, bądź zaproponują to wahabici z Arabii Saudyjskiej, n.p. oferując spłatę części miejskich długów ?
Szczególnie odrażające są podjęte przez Prokuraturę Rejonową za pośrednictwem wiadomych mediów próby "rozcieńczania" odpowiedzialności muzułmańskich sprawców zbrodni metodą wszechstronnego dezawuowania osoby ich ofiary, która już nie może sama się bronić, z równoczesnym pominięciem przyczyn ucieczki sprawców z krajów ich pochodzenia.
Dlatego tylko nasza aktywność i dalszy nacisk społeczny są w stanie wymusić w miarę rzetelne - jak na obecną sytuację w polskim wymiarze sprawiedliwości - wymierzenie mordercom Polaka, Ełczanina Daniela Rudnickiego sprawiedliwych, surowych wyroków dożywocia, aby jego śmierć nie była zupełnie bezsensowna - aby mimo wszystko - wydała jakieś dobre owoce.
W 1000-letniej historii Polski, na 7 wieków niezawisłości, aż 4 pochłonęły krwawe zmagania z naporem islamu, podczas których straciliśmy 2 królów, 1 księcia, hetmana oraz blisko milion kobiet i dzieci, które stały się niewolnikami i budulcem demonicznego islamu. To był koszt wielokrotnego ratowania przez nas Europy przed islamizacją.
Tego nie da się wymazać: po katolicyźmie i republikaniźmie, opozycja wobec islamu jest 3, niejako genetycznym filarem polskości.
Nie ma więc i nigdy nie będzie zgody na dalsze osiedlanie muzułmanów z 'Maghrebu' i 'Bliskiego Wschodu' w Polsce !
Nie będzie zgody na islamskie enklawy w Rzeczypospolitej !
Gdy obłudnicy mówią Wam: - "Nadstawcie drugi policzek", trawestując słowa senator Anny Walewskiej odpowiadajcie im: - "Drugi policzek to już nadstawili na Zachodzie, i teraz to już muszą nadstawiać co innego".
Hubert Piotrowski.

Morderstwo w Ełku - Konferencja prasowa Młodzieży Wszechpolskiej


Mordercy Polaka w Ełku mieli polskie paszporty. Polski rząd pokątnie rozdaje polskie paszporty
Mostly Cloudy

15°C

Ełk

Mostly Cloudy

Wilgotność: 68%

Wiatr: 28.97 km/h

  • 23 Jun 2018

    Mostly Cloudy 17°C 8°C

  • 24 Jun 2018

    Showers 16°C 9°C

Wiadomości Ełk Wydarzenia Ełk

Miasto Ełk

Zamknij

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.

Loguj przez FACEBOOK