uslugi elektryczne elk

× Kultura Ełk

UNDERGOD - cały film

4 miesiąc 4 tygodni temu #4775 przez cocholic all
Napisał(a) nowy post
Dobry wieczór.

Gdzie mogę obejrzeć cały film z Mamutem Khaildovem kręconym w Ełku tego lata?
4 miesiąc 4 tygodni temu #4776 przez elczanin
Odpowiedział(a):
Ten film wyjdzie dopiero w przyszlym roku w styczniu chyba z tego co pamietam. W tej chwili nigdzie nie zobaczysz, bo jeszcze zdjecia sa krecone.
4 miesiąc 1 tydzień temu #4781 przez git
Odpowiedział(a):
undergod to wschodnio koreanski film animowany z 2007 roku
The Underdog (film) en.wikipedia.org/wiki/The_Underdog_(film)

i tez Undergod to amerykanska komedia z 2007 roku www.imdb.com/title/tt0467110/
1 miesiąc 2 tygodni temu #4821 przez Online
Odpowiedział(a):
Underdog jest zaplanowany na kinowa premiere na 11 stycznia 2019
2 tygodni 5 dni temu #4837 przez Anonim
Odpowiedział(a):
Ale jakos nic na ten temat w Elckim kinie nie znalazlem, ani planet cinema ani Kino ECK. Skad te info o premierze film Underdog (2019) dnia 11 stycznia ?
2 tygodni 5 dni temu #4838 przez Tomek
Odpowiedział(a):

cocholic all napisał: Dobry wieczór.

Gdzie mogę obejrzeć cały film z Mamutem Khaildovem kręconym w Ełku tego lata?

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: całe szczęście, że nie napisałeś ''z Mamutem Kalashnikovem''.

A tak na serio to kolego, on nazywa się Mamed Khalidov i zasłynął na tyle, by zaistnieć na Wikipedii.
en.wikipedia.org/wiki/Mamed_Khalidov

Mamed zasługuje na szacunek. Przekręcanie w taki sposób jego imienia jest niestosowne.
1 tydzień 5 dni temu #4852 przez Cały film online
Odpowiedział(a):
Oglądałem ten film i jestem zazenowany i rozczarowany. Film jest do bani. No może dla 11-13 latków ten film jest wartościowy. Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem biletu to niech się 900000 razy zastanowi a najlepiej niech zobaczy sobie trailer filmu w necie to zobaczy że w tym filmie nic nie ma ciekawego.
1 tydzień 4 dni temu #4853 przez Daf
Odpowiedział(a):
A czego się spodziewałes hehe. Reżyser amator, pseudo aktorzy na planie, scenariusz slaby, nie jeden dzieciak z podwórka napisałby ciekawsza historie.
Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

• 03 Jan 2019

Mostly Cloudy -2°C -4°C

• 04 Jan 2019

Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Ełckie forum dyskusyjne