× Kultura Ełk

Imprezy w Ełku - kluby nocne

4 lata 2 miesiąc temu #3607 przez Damian
Odpowiedział(a):
Witam

Ja natomiast już robiłem burze mózgów z kolegami i wybrałem kameralny wieczór w restauracji JANUS nad jeziorem.
Wydaje mi się, że to rzecz gustu gdzie chciałbyś spędzić Swój wieczór kawalerski i w jaki sposób. Nie wydaje mi się, aby ten temat podlegał dyskusji.

Napisz skąd jesteś? i czemu akurat do Ełku chcesz się wybrać na wieczór kawalerski?
pzdr
1 rok 1 tydzień temu #4762 przez pixi
Odpowiedział(a):
hej, w które puby w Ełku mają piłkarzyki na wyposażeniu?
1 rok 1 tydzień temu #4763 przez Tomek
Odpowiedział(a):
Z tego o pamiętam to warka na bank ma.
11 miesiąc 3 tygodni temu #4765 przez Zenon
Odpowiedział(a):
W Hotelu Rydzewskim jest kręgielnia i są też piłkarzyki.
6 miesiąc 2 tygodni temu #4831 przez Dzoana
Odpowiedział(a):
Witam wybieramy się z kolezankami do Ełku na weekend troche poszalec... Jaki klub polecacie...?
6 miesiąc 2 tygodni temu #4834 przez Tomek
Odpowiedział(a):
Klub Warchlak
1 miesiąc 1 dzień temu #4949 przez Pub
Odpowiedział(a):
Warki już w Ełku nie ma, stracili koncesję na alko...
Konkurencja napuściła nastolatki które kupiły procenty, zaraz po tym przyjechała policja.

Konkurencja z pubu w którym ochrona bije dzieci i psika im gazem po oczach, wiecie pewnie o jaki pub chodzi ;)
1 miesiąc 6 godzin temu #4950 przez DEZERTER
Odpowiedział(a):
po lewej jest żądło, ale tam nikt nie psika gazem po oczach, tam na bramce stoi były policjant ''Rudy'' i on jest raczej spoko.... odkąd pracuje na bramce umie żyć w symbiozie, bo wcześniej to kawal mahama z niego był....no i tam też raczej dzieci nie chadzają :)

Dalej po lewej jest pub smętek i tak się zastanawiam, czy ten opis w sumie pasowałby?
Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

• 03 Jan 2019

Mostly Cloudy -2°C -4°C

• 04 Jan 2019

Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Oferty pracy Ełk                  Forum o Norwegii             Oferty pracy w Norwegii

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Ełckie forum dyskusyjne