× Polityka

Ełk - Tu wracam! / Ełk - stąd uciekam!

5 miesiąc 3 tygodni temu #4866 przez oko
Napisał(a) nowy post
Hej hej

chcialem naisać tylko tyle, że od 12 lat spędzam urlop w Ełku ponieważ tu żyją moi rodzice i moja kobieta
chcialem napisac że obserwuję, że z roku na rok w Ełku jest coraz gorzej jeśli chodzi o turystów.
Kiedyś było tu pełno niemców, warszawiaków a dziś?
co się z tym miastem stało ?

Ełk robi się miastem emerytów. COraz mniej młodzierzy, dyskoteka Laguna niedziała, Night Club Berlinski zamknięty. Doszło kilka nowych knajp nad jeziorem które to w sezonie letnim o 23-24 są zamykane bo ludzi nie ma.

Brak jest interesujących atrakcji turystycznych.

Tomasz Andrukiewicz użycza swojej twarzy do promocji papugarni jako atrakcji turystycznej, a przecież tam papugi żyją w niewoli, są towarem niczym w cyrku na którym właściciel chce zarobić najwiecej pieniedzy kosztem biednych zwierząt.

Proponuje zmiane hasla reklamowego dla Ełku z Ełk - tu wracam! na bardziej odzwierciedlające tendencje ełczan. Ełk - stąd uciekam!
4 miesiąc 2 tygodni temu #4896 przez ja
Odpowiedział(a):
Zgadzam się w pełni Ełk to miasto emerytów i mostków z długiem prawie 100 milionów i znowu kolejny mostek Panie Andrukiewicz jezioro jest ładne nie trzeba go betonować . Zamiast mostu zająć się oczyszczaniem jeziora a nie udawać że wszystko ok. Proszę brać przykład z Suwałk
4 miesiąc 2 tygodni temu #4897 przez ja
Odpowiedział(a):
kopia -Student. UW 22 stycznia 2019 at 11:13 Jestem Ełczaninem ale studiuję w Warszawie. Spytałem profesora o zagrożenia z tytułu zadłużenia miasta oraz że Włodarz mówi o prawie 100 mln długu że to pikuś. Profesor powiedział. Ze przy budżecie jaki ma Ełk 100 mln długu to początek katastrofy. Natomiast co do pikusia , odrzekł krótko. Potrzebny psychiatra.
Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

• 03 Jan 2019

Mostly Cloudy -2°C -4°C

• 04 Jan 2019

Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Oferty pracy Ełk                  Forum o Norwegii             Oferty pracy w Norwegii

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Ełckie forum dyskusyjne