× Polityka

Zadźgany nożem polityk Paweł Adamowicz

1 miesiąc 3 dni temu #4855 przez Paweł Adamowicz
Napisał(a) nowy post
Prezydent Gdańska który został zadźgany nożem (nie bez powodu). To ten prezydent jak czytam, to jakiś bardzo nieuczciwy typ. A tak po za tym to który polityk jest uczciwy?
www.tvp.info/…/nowe-zarzuty-dla-prezydenta-gdanska-… .

Na pewno już się smaży w kotle piekielnym...
1 miesiąc 3 dni temu #4856 przez Anonim
Odpowiedział(a):
A pamiętacie jak Geremek miał wypadek w ktorym zginął? Znaleźli go z wyjętym penisem ze spodni a pasażerką podobno była ''dziewczyna z lasu''. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
1 miesiąc 3 dni temu #4857 przez Anonim
Odpowiedział(a):
i znw Polacy podzieleni. To jest masakra :(
1 miesiąc 3 dni temu #4858 przez Anonim
Odpowiedział(a):
Tam na tej stronie TVP Info nie wszystko jest o Adamowiczu.
Tutaj mozna cos wiecej poczytac

wpolityce.pl/polityka/418983-pyza-i-wikl...kie-afery-adamowicza
1 miesiąc 3 dni temu - 1 miesiąc 3 dni temu #4859 przez Anonim
Odpowiedział(a):
Stefan Wilmont nie przyznaje się do stawianych zarzutów :lol: :lol: :lol: :lol:
3 tygodni 5 dni temu #4862 przez DEZERTER
Odpowiedział(a):
Ja myśle, że to jest mord polityczny. Nawet dziś widziałem w telewizji jak Pani gronkiewicz-Waltz wspominała, że Paweł dążył aby Wolne Miasto Gdańsk zostało odbudowane.
Nie wiem jak mam to rozumieć, ale może komuś się nie podobała taka wizja na przyszłość miasta Gdańsk.
Jeśli do służb doszły odpowiednie sygnały, że ktoś może próbować ''rozbić'' Polskę w pewien sposób. Np. wyłączając miasto Gdańsk jako wolne miasto (historyczne znaczenie) to taki ktoś najzwyczajniej w świecie jest likwidowany.

Przypominam, że podczas punktu kulminacyjnego gdzie odliczano do światełka do nieba operatorzy kamer starają się wyłapać wszystkie osoby, a już na pewno twarze ich reakcje, jak się zachowują. W tym przypadku nie ma mowy o takich scenach. Opublikowano scene na której w sumie mało co widać. Nie widać jak dokładnie sprawca zadaje ciosy i komu je zadaje.
Sam sprawca po ataku podnosi ręce do góry i krąży przez pewien czas po scenie. Widać, że jest w dobrej kondycji i dobrze zbudowany.
Pare dni później media pokazują człowieka (niby Sławomira) który wygląda fatalnie. Ów człowiek wygląda jakby kilka dni spędził na libacji.
Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

• 03 Jan 2019

Mostly Cloudy -2°C -4°C

• 04 Jan 2019

Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.