Odpowiedz: Basen w Ełku

NOTE: You are posting the message as a 'Guest', you can not edit the message or delete it
Proszę wybrać Zaloguj lub Zarejestruj do przeskoku.
X

Historia tematu: Basen w Ełku

Maks. pokazywanych 6 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)

• kocham basen
3 miesiąc 5 dni temu
O:Basen w Ełku

To nie prawda! - byłem wczoraj nurkowałem z maską i jest czysto. Nagrałem kamerą go pro film jakby ktoś nie wierzył.
Takie pisanie bzdur chyba dlatego, żeby zachęcić do Augustowa jechać na basen ale nie nie nie !!!! Basen w Ełku jest czysty

• plywak cygan
9 lata 5 miesiąc temu

Ełczanka napisał:

ja jestem miszkanką ełku i jakoś chodze na basen i nigdy nie widziałam takich rzeczy o jakich ty mówisz moze masz problemy ze wzrokiem lepiej idz się zbadaj :laugh:

Te rady zachowaj swojemu staremu wsadz lep glebiej niz 1,5 metra do wody do zobaczysz co tam plywa.

• Ełczanka
9 lata 5 miesiąc temu

ja jestem miszkanką ełku i jakoś chodze na basen i nigdy nie widziałam takich rzeczy o jakich ty mówisz moze masz problemy ze wzrokiem lepiej idz się zbadaj :laugh:

• olszak
9 lata 6 miesiąc temu

najlepiej nie nurkować.
Mnie to wkurza to że płacę 10zl za godzine i najczęściej nie można sobie swobodnie popływać bo pełno ludzi i jeszcze zajęcia szkolne jakieś. Czesto jest tak że w jednym torze pływa 4 osoby.

Zdzierstwo. Przydałby się jeszcze jeden basen - na taki Ełk jeden to za mało :(

• z okolicy
9 lata 6 miesiąc temu

nie wierzysz ? najprościej przekonasz się jak zanurkujesz i zobaczysz jakie "śluzowo" jest przy dnie.
Dodam ,że sanepid nie bada wody z głebi a powinien wydaje mi się to zrobić. Być może trzeba tam zadzwonić i powiedzieć o tym.

9 lata 6 miesiąc temu

z okolicy napisał:

Witam

Dlaczego w ełckim basenie pływa tyle śluzu ?
Byłem tam w sobotę z maską i przy dnie jest tyle syfu, śluzu , smarków i Bóg wie czego jeszcze, że na sam powrót myślowy do tego robi mi się niedobrze. Więcej tam nie pójdę. Poczekam do lata z kąpielami.

:woohoo: :woohoo: może przed Tobą pluskali się cygani, podobno właśnie w soboty pluskają się na pływalni :woohoo:

A tak na serio to zrób fotke :silly: bo Ci nikt nie uwierzy że na tak profesjonalnym obiekcie takie niedociągnięcia się pojawiają.