× Ełk

Basen w Ełku

• kocham basen
  • kocham basen Avatar Autor
4 miesiąc 1 tydzień temu #4940 przez kocham basen
Replied by kocham basen on topic Basen w Ełku
To nie prawda! - byłem wczoraj nurkowałem z maską i jest czysto. Nagrałem kamerą go pro film jakby ktoś nie wierzył.
Takie pisanie bzdur chyba dlatego, żeby zachęcić do Augustowa jechać na basen ale nie nie nie !!!! Basen w Ełku jest czysty
  • plywak cygan
  • plywak cygan Avatar Autor
9 lata 6 miesiąc temu #639 przez plywak cygan
Replied by plywak cygan on topic Basen w Ełku
Ełczanka napisał:

ja jestem miszkanką ełku i jakoś chodze na basen i nigdy nie widziałam takich rzeczy o jakich ty mówisz moze masz problemy ze wzrokiem lepiej idz się zbadaj :laugh:

Te rady zachowaj swojemu staremu wsadz lep glebiej niz 1,5 metra do wody do zobaczysz co tam plywa.
  • Ełczanka
  • Ełczanka Avatar Autor
9 lata 6 miesiąc temu #638 przez Ełczanka
Replied by Ełczanka on topic Basen w Ełku
ja jestem miszkanką ełku i jakoś chodze na basen i nigdy nie widziałam takich rzeczy o jakich ty mówisz moze masz problemy ze wzrokiem lepiej idz się zbadaj :laugh:
  • olszak
  • olszak Avatar Autor
9 lata 8 miesiąc temu #374 przez olszak
Replied by olszak on topic Basen w Ełku
najlepiej nie nurkować.
Mnie to wkurza to że płacę 10zl za godzine i najczęściej nie można sobie swobodnie popływać bo pełno ludzi i jeszcze zajęcia szkolne jakieś. Czesto jest tak że w jednym torze pływa 4 osoby.

Zdzierstwo. Przydałby się jeszcze jeden basen - na taki Ełk jeden to za mało :(
  • z okolicy
  • z okolicy Avatar Autor
9 lata 8 miesiąc temu #363 przez z okolicy
Replied by z okolicy on topic Basen w Ełku
nie wierzysz ? najprościej przekonasz się jak zanurkujesz i zobaczysz jakie "śluzowo" jest przy dnie.
Dodam ,że sanepid nie bada wody z głebi a powinien wydaje mi się to zrobić. Być może trzeba tam zadzwonić i powiedzieć o tym.
  • piotr3d
  • piotr3d Avatar
9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #355 przez piotr3d
Replied by piotr3d on topic Basen w Ełku
z okolicy napisał:

Witam

Dlaczego w ełckim basenie pływa tyle śluzu ?
Byłem tam w sobotę z maską i przy dnie jest tyle syfu, śluzu , smarków i Bóg wie czego jeszcze, że na sam powrót myślowy do tego robi mi się niedobrze. Więcej tam nie pójdę. Poczekam do lata z kąpielami.

:woohoo: :woohoo: może przed Tobą pluskali się cygani, podobno właśnie w soboty pluskają się na pływalni :woohoo:

A tak na serio to zrób fotke :silly: bo Ci nikt nie uwierzy że na tak profesjonalnym obiekcie takie niedociągnięcia się pojawiają.
  • MartaOg
  • MartaOg Avatar
9 lata 8 miesiąc temu #347 przez MartaOg
Replied by MartaOg on topic Basen w Ełku
z okolicy napisał:

Witam

Byłem tam w sobotę z maską i przy dnie jest tyle syfu, śluzu , smarków i Bóg wie czego jeszcze, że na sam powrót myślowy do tego robi mi się niedobrze. Więcej tam nie pójdę. Poczekam do lata z kąpielami.

Po co zadajesz takie bezsensowne pytanie ?
  • z okolicy
  • z okolicy Avatar Autor
9 lata 8 miesiąc temu #345 przez z okolicy
Basen w Ełku was created by z okolicy
Witam