× Ełk

Jaki samochód z salonu?

5 miesiąc 3 tygodni temu #4888 przez Anonim
Napisał(a) nowy post
Kupowaliście może samochód z salonu? Ja chcę wziąć jakiś w leasing. Nie wiem, na którą markę się zdecydować. Mamy tu w mieście kilku dealerów. Zastanawiam się nad Mazdą, bo kurcze ładne te ich nowe auta, ale też nie najtańsze. Czym Wy jeździcie?
5 miesiąc 3 tygodni temu #4893 przez Anonim
Odpowiedział(a):
ja mam 4 auta w sumie.

Volksvagena passata 2011, dwa citroeny C1 i C3 i hyundaia 2015

a jaka mazde chcesz kupic?
5 miesiąc 2 tygodni temu #4894 przez Sebastian
Odpowiedział(a):
Jedz do salonu BMW w Białymstoku, polecam.
4 miesiąc 2 tygodni temu #4910 przez Maggent
Odpowiedział(a):
VW albo Audi :)
4 miesiąc 1 tydzień temu #4913 przez Anonim
Odpowiedział(a):
Masz salon Mazdy w Ełku - Gołembiewscy. Przejdź się, popytaj, przejedź jakąś Mazdą na próbę podczas jazdy testowej. Sam zdecydujesz :)
3 miesiąc 2 tygodni temu #4922 przez hulek
Odpowiedział(a):

Anonim napisał: Kupowaliście może samochód z salonu? Ja chcę wziąć jakiś w leasing. Nie wiem, na którą markę się zdecydować. Mamy tu w mieście kilku dealerów. Zastanawiam się nad Mazdą, bo kurcze ładne te ich nowe auta, ale też nie najtańsze. Czym Wy jeździcie?

Może Nowa Mazda3 ? :D Byłem u Gołembiewskich na jeździe testowej tym modelem. Powiem tak: bajka. Zdecydowanie czuć różnicę i widać, że Mazda chce być marką premium. Na razie czekam jeszcze na Nową Mazdę 3 w wersji sedan, bo bardziej mi odpowiada wizualnie. Jak będzie możliwość, to na pewno odbędą jazdę próbną. Czy kupię? Jeszcze nie wiem, ale mocno rozważam.
3 miesiąc 1 tydzień temu #4927 przez oko
Odpowiedział(a):
Masz racje lepiej poczekaj na Mazdę 3 w wersji sedan bo ta w wersji kombi i hatchback jest po prostu brzydka ;p
a interesowales sie moze ofertą nowych samochodów ze stajni Hyundaia ? zaskakująco całkiem fajne auta Hyundai zaczął produkować i masz 5 lat gwarancji.
Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

• 03 Jan 2019

Mostly Cloudy -2°C -4°C

• 04 Jan 2019

Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Oferty pracy Ełk                  Forum o Norwegii             Oferty pracy w Norwegii

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Ełckie forum dyskusyjne