× Ełk

ścieżka rowerowa wzdłuż krajówki 65

5 miesiąc 2 tygodni temu #4846 przez ścieżka rowerowa wzdłuż krajówki 65
Napisał(a) nowy post
ścieżka rowerowa powinna być w miejscu cichym służyć wypoczynkowi jeżdżących , prowadzona wzdłuż krajówki 65 ni e sprzyja wypoczynkowi kto lubi jeździć rowerem w huku jadących samochodów . W Ełku mamy już dwa parki przy głównej ulicy ,które świecą pustkami a teraz powstaną ścieżki w hałasie i spalinach. Wszystko na pokaz. Czy były przeprowadzone konsultacje społeczne ? Ci co decydują o planie ścieżek na pewno nie jeżdżą rowerami .
5 miesiąc 2 tygodni temu #4847 przez Tomek
Odpowiedział(a):
Ja jestem zdania, że lepiej nich będą ścieżki rowerowe wzdłuż istniejących ciągów komunikacyjnych niżby wcale ich nie było.
Przypominam, że tereny / działki mają właścicieli. Gdyby Pan chciał, żeby ścieżki rowerowe szły przez piękne urokliwe miejsca to koszty takich inwestycji byłyby ogromne. Trzeba by płacić odszkodowania właścicielom, a pewnie opór z ich strony przed wywłaszczeniem byłby duży. Reasumując to masa problemów. Więc chyba logiczne jest, że się buduje tam gdzie to ma sens.
Pochmurno

-3°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 84%

Wiatr: 22.53 km/h

  • 03 Jan 2019

    Mostly Cloudy -2°C -4°C

  • 04 Jan 2019

    Pochmurno 0°C -5°C

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Oferty pracy Ełk                  Forum o Norwegii             Oferty pracy w Norwegii

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Ełckie forum dyskusyjne