Ełckie Forum Dyskusyjne

uslugi elektryczne elk

× Edukacja Ełk

Kursy dla fizjoterapeutów

1 rok 2 tygodni temu #4634 przez ngobs
Napisał(a) nowy post
Witam forumowiczów,

ostatnio byłem w Londynie na kursie dla fizjoterapeutów. Długo oczekiwałem na niego, niestety został odwołany z powodu zamachu i poświęciłem czas na zwiedzanie Londynu.

Ae nie o tym chciałem napisać.

Otóż niedługo później zapisałem się na szkolenie realizowane przez Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego które organizowane było w Warszawie.

I muszę przyznać było warto. My fizjoterapeuci musimy się rozwijać, ale często nie wiemy gdzie, dlatego chcę się podzielić moim doświadczeniem .

Mówiąc o fizjoterapeutach, mam na myśli również i studentów medycyy, lekarzy, trenerów personalnych a nawet masażystów.

Po pierwsze w crse mamy do wyboru 3 szkolenia:

Staw kolanowy i barkowy
Kinetic Control
FDM

Szkolenia są organizowane w zjazdach kilkudniowych (Kinetic Control) lub dzień po dniu (FDM i Stawy). Prowadza je profesjonalni trenerzy.

Oprócz wiedzy teoretycznej poznajesz również zastosowanie w praktyce.

Otrzyujesz ładny certyfikat, który możesz powiesić w gabinecie.

Ja byłem na FDM i muszę powiedzieć że dowiedziałem się i nauczyłem więcej niż myślałem. Podchodziłem trochę sceptycznie, ale rzeczywiście warto odświeżyć sobie wiedzę i dowiedzieć się od specjalistów co piszczy w branży.

Szkolenie organizowane jest w partnerstwie z ANGITIĄ ( www.angitia.pl ) wyłącznym przedstawicielem IFDMO na rynku polskim prowadzącym szkolenia z zakresu FDM.

Dla zainteresowanych wzięciem udziału w szkoleniu podaje namiary: 882 052 313, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pochmurno

18°C

Ełk

Pochmurno

Wilgotność: 92%

Wiatr: 11.27 km/h

• 16 Jul 2018

Thunderstorms 22°C 16°C

• 17 Jul 2018

Scattered Thunderstorms 24°C 18°C

Wiadomości Ełk Wydarzenia Ełk

Miasto Ełk

Zamknij

Radio5 Ełk OnlinePlanet Cinema Ełk

reklama Elk

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści użytkowników! Treści prezentowane na naszej stronie mogą obrazić Twoje uczucia religijne i inne. Jeśli nie chcesz aby tak się stało, opuść naszą stronę natychmiast.

Portal Miasta Ełk - wirtualnyElk.pl to informacje, wydarzenia, kalendarz imprez, ogłoszenia i forum.

Loguj przez FACEBOOK