× Polityka

Hubert Piotrowski i jego program

• Hubert Piotrowski
  • Hubert Piotrowski Avatar
11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #836 przez Hubert Piotrowski
Replied by Hubert Piotrowski on topic O:Hubert Piotrowski i jego program
Do internauty chowającego się za 'nick'iem' "kacyk" [zapytanie z dn. 16-IV-2010 r., z godz.: 10:49 ] ;

(1.) Jeżeli chce Pan dowiedzieć się czegoś ode mnie (rozumiem, że dla siebie... :)),
to może wypadałoby pro forma przynajmniej poprawić maniery.
Nie sądzę, abym miał "gębę" - czy takową ma Pan, tego jeszcze nie wiem.

(2.) Przede wszystkim zalecam jednak poczekać "z przebieraniem nóżek" do
pogrzebu Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i Jego Małżonki Marii oraz zakończenia żałoby narodowej w związku z katastrofą pod Katyniem.

HUBERT PIOTROWSKI, mieszkaniec Ełku, prawnik ; [portal "Nasza Klasa", I LO w Giżycku] .
  • kacyk
  • kacyk Avatar Autor
11 lata 1 miesiąc temu #835 przez kacyk
Replied by kacyk on topic O:Hubert Piotrowski i jego program
Pan hubert chyba nabrał wody w gębę albo nie ma w tej kwestji nic do powiedzenia, bo już chyba 4 pytanie o bezrobocie.
  • O N
  • O N Avatar Autor
11 lata 1 miesiąc temu #832 przez O N
Replied by O N on topic O:Hubert Piotrowski i jego program
Nie no..tragedia tragedią ale....żeby zmieniać nazwę ulicy tylko dlatego bo komuś się coś "umaniło" we łbie??? niech jakąś nową ulice nazwą prezydenta L.Kaczyńskiego...ale zostawcie stare...kto zapłaci za wymianę dowodów co???

no i właśnie p.Hubercie ... nas ełczan ..nie dyrektorów, nie prawników, nie radnych, nie posłów ale tych zwykłych mieszkańców interesuje co pan chciałby zrobić w kwestii bezrobocia ?? w Ełku jest wielu bezrobotnych, a jak jest praca to za minimalne wynagrodzenie...takie ze często i gęsto od 1 do 1 nie starcza na chleb ..a gdzie jeszcze dzieci :(
  • TR
  • TR Avatar Autor
11 lata 1 miesiąc temu #831 przez TR
Replied by TR on topic O:Hubert Piotrowski i jego program
Cóż chyba zbyt dalekie wnioski wyciągnął nasz ełcki prawnik. Wiem że nie ma Pan żony więc dziwi mnie odbiór mojej wcześniejszej wypowiedzi. Jako prawnik powinien Pan mieć doświadczenie w poruszanej kwestii i proponowany sposób rozwiązania tych spraw mnie interesuje. Ale jeśli ktoś ma potrzebę "wietrzenia" a nie merytorycznej rozmowy ?
  • Hubert Piotrowski
  • Hubert Piotrowski Avatar Autor
11 lata 1 miesiąc temu #830 przez Hubert Piotrowski
Replied by Hubert Piotrowski on topic O:Hubert Piotrowski i jego program
Do internauty, chowającego się pod "nick'iem" "TR" [oszczerstwo z dn. 14-IV-2010 r., z godz.: 8:30 ] ;

Nie mam żony. Widzę, że przetrzemy sądowe korytarze.

HUBERT PIOTROWSKI, mieszkaniec Ełku, prawnik ; [portal "Nasza Klasa", I LO w Giżycku] .
  • TR
  • TR Avatar Autor
11 lata 1 miesiąc temu #821 przez TR
Replied by TR on topic O:Hubert Piotrowski i jego program
A co ma do powiedzenia nasz jaśnie oświecony kandydat na prezydenta w kwestii postępowania z osobami unikającymi łożenia na utrzymanie rodziny oraz żonami które zakłócając porządek publiczny domagają się środków na utrzymanie ??? Ten temat panu Piotrowskiemu powinien być szczególnie bliski. :evil:
  • kacyk
  • kacyk Avatar Autor
11 lata 1 miesiąc temu #808 przez kacyk
Replied by kacyk on topic O:Hubert Piotrowski i jego program
Panie Hubert odpowiedz Pan w końcu jak zamierzasz polepszyć byt żyjących w Ełku ludzi. Jak napisała koleżanka wyżej w krzyż mnie .j***bie jak tam zamek wyremontujesz i czy wykopiesz kolesiostwo. Mnie interesuje jaki masz przepis na pracę dla Ełczan.
  • oczodoły
  • oczodoły Avatar Autor
11 lata 1 miesiąc temu #804 przez oczodoły
Replied by oczodoły on topic O:Hubert Piotrowski i jego program
Hubert Piotrowski napisał:

Z >>Programu Wyborczego<< KWW "Cały Ełk - Nasz Dom" A.D. 2010 [z rozdziału "Polska polityka historyczna"] ;

[3.] Nadanie imienia "Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego" - nieoczekiwanie i tragicznie zmarłego pod Katyniem - jednej z ulic Ełku /dotychczasowe: Gdańska lub Suwalska/ .

nie jest to wasz pomysł. juz w tv i radio mowili o tym ze chca nadawac ulicom imie leca kaczynskiego