Ełk na sygnale

Ełk na sygnale

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Andrzej Kraszewski z Ełku
Andrzej Kraszewski z Ełku

Zaginął 45-letni Andrzej Kraszewski z Ełku - odwołano poszukiwanie

*** odwołano poszukiwanie

''Policjanci poszukują 45-letniego Andrzeja Kraszewskiego z Ełku. Mężczyzna ostatni raz widziany był w nocy z 16/17 listopada. Wszystkie osoby, które mają informację o zaginionym proszone są o kontakt z policją.


Policjanci poszukują 45-letniego Andrzeja Kraszewskiego z Ełku. Mężczyzna w nocy z 16/17 listopada 2019 roku widziany na osiedlu Jeziorna i od tego czasu nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego:

- 172 centymetry wzrostu,

- szczupła sylwetka

- krótkie, ciemne włosy

W dnia zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru czarnego - materiał ortalionowy z dzianymi rękawami, czarną koszulę z długim rękawem, spodnie jeansowe.

Policjanci sprawdzają teren, gdzie ostatnio widziany był mężczyzna. Prowadzimy także różnorakie czynności poszukiwawcze, żeby jak najszybciej odnaleźć mężczyznę. Wszystkie osoby, posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z policją.''


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

sprzatanie elk firma sprzatajaca elk olecko augustow grajewo

PANEL UŻYTKOWNIKA:

EŁK NA SYGNALE

Ełk24 | na sygnale - kronika policyjna i służb ratunkowych

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt