Ełk na sygnale

Ełk na sygnale

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Komenda Powiatowej Policji w Ełku
Komenda Powiatowej Policji w Ełku

Ukradła w sklepie pieniądze innego klienta

53-latka z Ełku podczas zakupów ukradła pieniądze, które inny klient przypadkiem zostawił na taśmie przy kasie. Mimo że kobieta miała maseczkę na twarzy, policjanci ustalili, kim jest, dotarli do niej i przedstawili zarzut kradzieży.

Kobieta będzie musiała zapłacić 1000 złotych grzywny i zwrócić 500 złotych, które ukradła. Policjanci z Ełku wyjaśnili sprawę kradzieży sprzed kilku tygodni. Do zdarzenia doszło w markecie na terenie Ełku. Tam klient podczas zakupów przypadkiem zostawił na ruchomej taśmie przy kasie swoje pieniądze – 500 złotych. Gdy po jakimś czasie zorientował się, że nie ma przy sobie gotówki wrócił do sklepu, ale pieniędzy już tam nie było. Policjanci ustalili, że stojąca za nim w kolejce kobieta zauważyła leżące banknoty, ale nie zwróciła ich. Postanowiła wykorzystać okazję i zabrała te pieniądze dla siebie. Cała sytuacja została zarejestrowana przez sklepowy monitoring. Mimo że kobieta miała zasłoniętą twarz maseczką, policjanci w swoich działaniach ustalili jej tożsamość. 53-letnia mieszkanka Ełku usłyszała zarzut kradzieży. Ta spontaniczna decyzja będzie ją sporo kosztowała. Kobieta za popełnione wykroczenie została ukarana grzywną w wysokości 1000 złotych. Oczywiście musi także zwrócić pokrzywdzonemu 500 złotych, które ukradła.


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

sprzatanie elk firma sprzatajaca elk olecko augustow grajewo

PANEL UŻYTKOWNIKA:

EŁK NA SYGNALE

Ełk24 | na sygnale - kronika policyjna i służb ratunkowych

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt