Ełk na sygnale

Ełk na sygnale

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Kradzież w sklepie
Kradzież w sklepie

Okradł 20 sklepów, najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie

Policjanci zatrzymali 29-latka, który w ciągu kilku ostatnich tygodni dopuścił się kradzieży w 20 sklepach. Mężczyzna najczęściej kradł alkohol, papierosy, perfumy oraz artykuły spożywcze i środki czystości. Starty zostały wycenione na kwotę około 5.000 zł. Sąd na wniosek Prokuratora Rejonowego w Ełku aresztował mężczyznę na dwa miesiące.

W ciągu kilku ostatnich tygodni do ełckich napływały informacje na temat licznych kradzieży, do których dochodziło w różnych sklepach monopolowych, spożywczych oraz drogeriach na terenie Ełku. Policjanci ustalili, że ich sprawcą jest 29-letni mieszkaniec Ełku. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy, przede wszystkim przesłuchania świadków oraz nagrania monitoringu pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie zarzutów kradzieży. Policjanci udowodnili mu 20 kradzieży sklepowych. Mężczyzna najczęściej kradł alkohol, papierosy, perfumy oraz artykuły spożywcze, kosmetyki i środki czystości. Wartość strat została wyceniona na kwotę około 5.000 zł. Policjanci odzyskali część skradzionego towaru.
Okazało się, że 29-latek był już wcześniej karany za przestępstwa podobne, dlatego odpowie w warunkach „recydywy”. Teraz grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności. Sąd na wniosek prokuratora aresztował mężczyznę na dwa miesiące.


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

sprzatanie elk firma sprzatajaca elk olecko augustow grajewo

PANEL UŻYTKOWNIKA:

EŁK NA SYGNALE

Ełk24 | na sygnale - kronika policyjna i służb ratunkowych

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt