Ełk na sygnale

Ełk na sygnale

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Zatrzymanie kierującego
Zatrzymanie kierującego

Lekkomyślność i brak wyobraźni za kierownicą

21-latek uciekał przed radiowozem, bo nie miał ubezpieczenia OC i badań technicznych. Po brawurowej ucieczce został przez policjantów zatrzymany. Inny 29-letni kierowca prowadził auto pod działaniem środków odurzających i miał przy sobie narkotyki.

Policjanci zauważyli samochód, który lekceważył znaki drogowe m.in. znak „stop” i niebezpiecznie poruszał się po ulicach miasta. Dali kierowcy sygnały dźwiękowe i świetlne zakazujące zatrzymanie się. Jednak kierujący gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Po drodze popełnił szereg wykroczeń i uszkodził sobie auto. Po pościgu został zatrzymany. Wtedy okazało się, że 21-latek próbował uniknąć kontroli, ponieważ nie miał ubezpieczenia oc i ważnych badań technicznych pojazdu. Teraz młody kierowca odpowie za niezatrzyamnie się do kontroli drogowej. Zgodnie z kodeksem karnym grozi za to kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Kolejny kierowca został zatrzymany w gminie Stare Juchy. Podczas kontroli 29-latek zachowywał się nielogicznie i nieracjonalnie. Istniało przypuszczenie, że kierowca prowadził pod wpływem środków odurzających. Ostatecznie mają to potwierdzić badania z krwi mężczyzny. Okazało się także, że pod fotelem samochodu mężczyzna schował woreczek strunowy – najprawdopodobniej z marihuaną. Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tych zdarzeń.

Jednocześnie prosimy kierowców o rozsądek i ostrożność na drodze. Auto kierowane przez bezmyślną osobę może w ułamku sekundy zamienić się w śmiercionośne narzędzie. Dlatego policjanci każdego dnia dbają o to, by eliminować takie osoby z ruchu drogowego. To jedno z podstawowych zadań, z jakim szczególnie w weekendy mierzą się policjanci na naszych drogach.


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

sprzatanie elk firma sprzatajaca elk olecko augustow grajewo

PANEL UŻYTKOWNIKA:

EŁK NA SYGNALE

Ełk24 | na sygnale - kronika policyjna i służb ratunkowych

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt