Artykuły nadesłane

Artykuły nadesłane

bus lotnisko elk warszawa olsztyn gdansk transport

Gala Boksu Zawodowego w Ełku
Gala Boksu Zawodowego w Ełku

Sobotnia gala bokserska w Ełku świeciła pustkami

W minioną sobotę 06.05.2017 w Ełlku w Hali MOSiR odbyła się Gala Boksu Zawodowego. Fani pięściarstwa mogli zobaczyć potyczki z udziałem młodych i ambitnych Polaków. Zaprezentowali się Adrian Domalewski z Suwałk, który podczas lutowego debiutu wygrał swoją walkę w niecałe pół minuty.

Z kolei w debiucie Kuba Dobrzyński z Legia Fight Club walczył z Krystianem Huczko. Gala była transmitowana przez Polsat Sport Fighting HD. Jednak ełczanie nie wykazali się specjalnym zainteresowaniem tym wydarzeniem sportowym. Przyszła znikoma ilość fanów tego sportu.

Jest to sygnał dla organizatorów podobnych widowisk sportowych, aby w przyszłośći 5 razy się zastanowić zanim zaplanuje się podobne wydarzenie w Ełku. Wiele wydarzeń sportowych o randze ogólnopolskiej odbyło się w Ełku tylko raz, góra dwa razy, po czym organizatorzy po doświadczeniach z Ełku ze stratami finansowymi zmieniali lokalizacje ogranizowanych wydowisc sportowych.

 

Ełczanie, co jest? czyżby nie pasowały Wam sporty walki?

 

znikoma publicznosc podczas gali


Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Oznacz jako spam” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

sprzatanie elk firma sprzatajaca elk olecko augustow grajewo

PANEL UŻYTKOWNIKA:

Wydarzenia

Ełk | informacje, wydarzenia, artykuły, fakty

youtube wirtualnyelkfacebook wirtualnyelkWspółpraca
Reklama
Kontakt